Počet položek: 0 0,00 Kč

Neobjevený zabiják virů?

Kladivo na koronavirus?

Vzhledem k tomu, že je tymián tak účinný na virová onemocnění, vyvstává pochopitelně otázka, zda by nemohl pomoci i při léčbě koronavirové infekce. A podle prvních zjištění se zdá, že by skutečně účinkovat mohl. Agentura pro ochranu životního prostředí v USA (EPA) nedávno schválila novou zbraň pro boj s koronavirem. Jde o dezinfekční sprej, který obsahuje právě tymián. Je to přitom první dezinfekční prostředek s botanicky získanou účinnou látkou, který je schválený pro boj s virem na tvrdých površích.

**********************************************************************************************************

Celý článek najdete na:   https://www.aazdravi.cz/neobjeveny-zabijak-viru-bezna-bylinka-v-kuchyni-by-se-mohla-stat-zbrani-v-boji-s-pandemii/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=X3ZQhUHhZQG-202102011953

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací
Potvrzení zletilosti

Některé z položek v našem e-shopu vyžadují pro nákup potvrzení věku nad 18 let. Tlačítkem ok potvrzujete, že jste starší 18ti let a jste oprávněni pro nákup těchto položek. Zletilost bude také případně ověřena dopravcem.